Consent to the processing of personal data through contact form

  • Home >
  • Consent to the processing of personal data through contact form

Odesláním svých osobních údajů prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách vyjadřujete souhlas s tím, že společnost HAPPY HOUSE RENTALS, s.r.o., IČ 27436535, se sídlem Uruguayská 78/12, Vinohrady, 120 00 Praha 2 tyto kontaktní údaje využije k reakci na Váš vzkaz, který nám v kontaktním formuláři zašlete. Na základě Vašeho souhlasu tedy budeme vyplněné osobní údaje zpracovávat k tomu, abychom Vám mohli poskytnout odpověď, požadovanou informaci nebo jiný způsob zpětné vazby na Váš vzkaz. 

Tento souhlas je dobrovolný, platí na dobu 3 měsíců, ale můžete jej kdykoliv odvolat. V případě, že souhlas odvoláte, nebudeme schopni na Váš vzkaz reagovat, tedy ani odpovědět na případný dotaz, který jsme Vám do odvolání souhlasu nezodpověděli. Souhlas můžete kdykoliv odvolat některým z těchto způsobů: (i) bezplatně elektronicky zasláním sdělení „Odvolávám souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely kontaktního formuláře“ nebo jiného textu obdobného významu na email info@happyhouserentals.com), nebo (ii) písemně prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb, zasláním podepsaného sdělení „Odvolávám souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely kontaktního formuláře“ nebo jiného textu obdobného významu na adresu našeho sídla uvedenou výše.

Více informací o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v dokumentu „Prohlášení o zpracování osobních údajů“, který je dostupný zde.

to topto top

If you have any questions...

info@happyhouserentals.com
+420 224 947 623
+420 774 480 450 (9am - 6pm)
+420 775 666 345 (after 6pm)

Happy House Rentals Ltd.
Uruguayská 78/12
120 00 Praha 2 - Vinohrady

(2 min walk from Náměstí Míru)

Reception
Mon - Thu : 9am - 6pm
Fri:                9am - 4pm

(but, of course, we are flexible)

RK ČR

Happy House Rentals is a member of
Real Estate Chamber of Commerce of the Czech Republic

Our agency has a professional
liability insurance for damages


Shortterm rentals section