Správa bytů a domů Praha a okolí | HappyHouseRentals.com

Profesionální a kvalitní správa pro majitele jednotlivých bytů i pro majitele činžovních domů, ve kterých je větší počet jednotek. Rádi Vám naši službu osobně kdykoliv představíme.

Správu jednotlivých bytových jednotek i správu rodinných domů a vil zajišťujeme v Praze a blízkém okolí.

 Nedílnou součástí správy bytů a rodinných domů je péče o současné nájemce i zprostředkování nových a to, aby Vám nemovitost generovala výnos co nejdříve.

Správa nemovitosti znamená, že vy jako majitel se již nemusíte o nic starat, pouze schvalujete nového nájemce, výdaje na opravy či údržbu a kontrolujete si, zda jste každý měsíc obdržel svoji platbu.

Pokud jste majitelem celého činžovního domu, máme pro Vás připraven speciální balíček, ve kterém je kombinace služeb SPRÁVA BYTOVÝCH JEDNOTEK a  SPRÁVA BYTOVÉHO DOMU. Více informací zde, případně jste kdykoliv vítáni v naší kanceláři.

Pro správu nemovitostí využíváme systém DOMSYS, do kterého budete moci kdykoliv nahlížet. A to jak přes webovou, tak mobilní aplikaci (Android i iOS) prakticky odkudkoli! V Portálu Domsys naleznete přehledně informace o předpisech, platbách, fakturách, revizích, pasportech, vyúčtování, dokumentech a mnoho dalšího.

Při převzetí bytové jednotky / rodinného domu do správy proběhne nejprve inspekční prohlídka (zjištění stavu nemovitosti a vybavení, fotodokumentace), kontrola smluv s nájemci a dodavateli, stav platnosti povinných revizí a kontrol. Dle stavu následně doporučíme nápravu zjištěných nedostatků, případně navrhneme zlepšení, která po vašem schválení zrealizujeme.

V rámci správy řešíme také pravidelné revize spotřebičů a měřidel, pojistné události, platby daní, přebíráme a vyřizujeme poštu a další záležitosti. Průběžně kontrolujeme stav bytu a společných prostor. U rodinných domů sledujeme i stav zahrady a pozemku a zajišťujeme jejich údržbu.

Dlouhodobě spolupracujeme s vlastní sítí řemeslníků a zkušenými stavebními firmami.

Detailní výčet všech činností správy najdete na www.happyhouse-sprava.cz.

Specializovaný tým správy nemovitostí a zkušený makléř dbají na to, aby Vaše bytové i nebytové prostory byly pronajaty slušným a solventním nájemcům. Tým Vás průběžně informuje, takže přesně víte, co se s vaší nemovitostí děje. Nového nájemce schvalujete vy jako majitel poté, co o něm od našeho týmu obdržíte kompletní informace.

O každé spravovaném bytě a domě máme detailní přehled! Vaše nemovitost není jenom číslo v našem systému.

Nachází-li se Váš byt v bytovém domě, kde jeho správa nefunguje podle Vašich představ, rádi se zúčastníme výběrového řízení, pokud nás doporučíte.

 STARÁME SE O VAŠI NEMOVITOST JAKO O VLASTNÍ!

 správa byt

správa byt 2